Szkolenia

Dlaczego warto szkolić się w Centrum Oshin ?

Każde szkolenie jest wyjątkowe i niepowtarzalne, zarówno pod kątem merytorycznym jak i atmosfery: ciepłej , przyjaznej , tworzonej przez ludzi z pasją . Lekkość oraz umiejętny , przystępny sposób przekazywania ogromnej wiedzy i doświadczenia przez instruktorów sprawiają, że z przyjemnością chce się szkolić i doskonalić w niezwykłej sztuce masażu.

Polecamy się masażystom, kosmetologom, terapeutom - zarówno tym, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z masażem jak i doświadczonym w tej dziedzinie, którzy niewątpliwie poszerzą swoją wiedzę i praktykę. Energia, optymizm i głębokie poczucie dobrze wykorzystanego czasu na naukę towarzyszą każdemu ukończonemu kursowi.

Po każdym szkoleniu uzyskacie Państwo szeroką wiedzę teoretyczną oraz umiejętność praktyczną, którą z powodzeniem wykorzystacie następnego dnia bez konieczności zaglądania do notatek. Każdemu szkoleniu poswięcamy odpowiednią ilość godziń, by nauczyć, a nie tylko pokazać nowe techniki.

Polecamy również szkolenia dla instruktorów sportu, nauczycieli wychowania fizycznego oraz fizjoterapeutów z technik metody Pilates, która jest coraz bardziej popularna w klubach fitness, na salach fizjoterpeutycznych oraz w szkolnych salach gimnastycznych.

Zapraszamy na szkolenia osoby bezrobotne, chcące podniesć swoje kwalifikacje lub założyć własną działalność. Firma posiada wpis do rejestru instytucji szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Toruniu (nr. ew. 2.04/0016/2015)

 

 

Szkolenia z technik masaży

Szkolenia z metody pilates

Warsztaty

Referencje

Centrum szkoleniowe na Facebooku

 


           Aktualności

           Archiwum wydarzeń

           Kalendarz

                   Pilates
                   Joga
                   Taniec orientalny
                   Szkolenia/Warsztaty

Partnerzy: Ayurveda.pl * Akademia Świadomego Życia * Jestem Fit©2015 Oshin - masaż, pilates Bydgoszcz
Uwaga! Dla Państwa wygody, od 13 kwietnia 2015 r jest możliwość płacenia kartą kredytową w 10 walutach, oraz wypłata cash back do 300 pln.
Szukaj masaż, masaz, pilates Bydgoszcz
Szkolenia dla masażystów - szkolenia dla masazystow
Pomysł na prezent - karnet na masaż