oshin.pl

 

 

 Alchemia ruchu

- praktyka Ruchu Spontanicznego i Pracy z Ciałem

alchemia ruchu

" Twoje ciało jest podróżą i to od niego zaczynasz. Tu jest Twoje połączenie z fizycznym światem, Twoje fundamenty, dom Twojego tańca ... "

Cały wszechświat pulsuje i wibruje życiem, energią, ruchem tylko czasem w tym nowoczesnym świecie zapominamy , zasypiamy przez co jesteśmy odłączeni od życia

Witajcie kochani …

Zapraszam do wspólnej przestrzeni, przestrzeni wewnętrznej mądrości po przez taniec, praktykę uzdrawiającej sztuki ruchu.

Ta wyjatkowa forma pracy z ciałem pozwala nam "zatrzymać się”, zobaczyć, usłyszeć, poznać, poczuć siebie …
Poczuć siebie w ciele, w oddechu aby z pełną świadomością uwolnić się od tego co nam nie służy, uwalniając nasze ciała i w harmonii ze światem oraz równowadze ciała, umysłu i duszy podążać własną ścieżką.

To czego czasem nie widzimy lub z czym mamy trudność spotkać się na codzień - mam tu na mysli emocje, uczucia, relacje, trudne sytuacje podczas spontanicznego tańca możesz bezpiecznie przyjrzeć sie temu, odpuścić i uwolnic się od tego jednoczesnie zapraszając do swojej przestrzeni jakości, energię, które będą Cię wspierać w życiu.

Więcej informacji :
https://nataya.pl/warsztaty/ruch-spontaniczny-i-praca-z-cialem/

You Tube : https://www.youtube.com/channel/UCBEHLqycU4QCqPbH4jbs_tg

TERMINY:
11 marzec
8 kwiecień
13 maj
10 czerwiec
godzina 19.30 - 22.00

MIEJSCE:
Centrum Masaży OSHIN

KOSZT:
50 zł - 1 spotkanie wpłata na konto
60 zł - opłata na miejscu przed spotkaniem
180 zł - karnet 4 spotkań wpłata na konto

Nr konta : 27253000082056103040060001
z dopiskiem " Ruch Bydgoszcz "

W każdej chwili możesz dołaczyć, nie wymagane jest doświadczenie.
Weż ze soba luźne ubranie do przebrania, wodę. Tańczymy na boso.

INFO:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub 501 185 009

Facebook

Do zaTańczenia - Sławomir Gęściak

 

 

 OM Chanting w Bydgoszczy

OM Chanting w Bydgoszczy

02.02.2019 godz 18:30

 
Szczegółowe informacje
Co to jest ?

OM Chanting jest starożytną metodą grupowego uzdrawiania, wykorzystującą kosmiczną, najczystszą wibrację pierwotnego, przenikającego cały wszechświat dźwięku OM, dla transformacji, uzdrawiania oraz przywracania harmonii w świecie ludzi i przyrody.

Jak działa?

Wibracja OM harmonizuje wszystkie komórki naszego organizmu i wszelkie wibracje, które znajdują się w dysharmonii oraz pomaga podwyższyć wibracje nasze, a także naszego otoczenia.
Intonowanie tego dźwięku w grupie o specjalnym układzie, wzmacnia jego uzdrawiającą moc. OM Chanting oddziałuje na wszystkich płaszczyznach: fizycznej, emocjonalnej, mentalnej i duchowej. Jest też doskonałym ćwiczeniem oddechowym.
Podczas praktyki nasza negatywność zostaje przetransformowana w pozytywność, a nasza aura oczyszczona. Nasz organizm uwalnia się od toksyn i wszelkich blokad energetycznych. Ten proces transformacji możliwy jest dzięki zbiorowej wyższej świadomości grupy.
Przebywanie w wibracji OM ułatwia pozbycie się negatywnych emocji, myśli i energii, przywraca wewnętrzny spokój, radość i uczucie miłości. Prowadzi to do bardziej radosnego życia, wspomaga nasze zdrowie oraz praktykę medytacyjną.
Oprócz oddziaływania na wszystkich uczestników i ich otoczenie, energia powstająca w czasie praktyki Om Chanting może być też kierowana dla dobra innych ludzi, nieobecnych w kręgu, do miejsc i sytuacji życiowych.

Jak to się robi?

Wszyscy uczestnicy siadają w odpowiedniej konstelacji w dwóch kręgach i podczas sesji odpowiednio zamieniają się miejscami - tak, by każdy mógł skorzystać z centralnego, najsilniejszego, oddziaływania wibracji OM. Przez cały czas trwania sesji (45 minut) wszyscy nieprzerwanie intonują OM. Na końcu energia uzdrawiająca jest dodatkowo kierowana do osłabionych części ciała. Po tym każdy pozostaje jeszcze chwilę w ciszy lub medytacji. Więcej szczegółów przekaże prowadząca przed rozpoczęciem sesji.

Co Ty na to?

Teraz jest dobry czas na to, by realizować drzemiący w nas potencjał i dzielić się nim z całym światem, który bardzo potrzebuje ludzi gotowych przyczynić się do pozytywnych zmian.

Jeśli Ty także do nich należysz - DOŁĄCZ DO NAS ! :-)

Przed rozpoczęciem sesji OM Chanting, pośpiewamy wspólnie mantry i inne pieśni duchowe, wyciszając w ten sposób nasze umysły i zamykając za sobą na czas praktyki drzwi "codzienności" :)

Miejsce:
Centrum Masaży i Zdrowego Kręgosłupa OSHIN
Bydgoszcz, ul. Grunwaldzka 179
www.oshin.pl 

Czas:
spotkania raz lub dwa razy w miesiącu - by zapytać o datę zadzwoń (509 929 777), napisz (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub sprawdź na facebooku, na naszym fanpage OSHIN.pl

Wstęp:
wolne datki Waszych Serc na pokrycie kosztów organizacyjnych

Szczegóły / prowadząca / kontakt:
Mamta (Majka Zell)
tel.: 501 535 125
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prośba:
Zawsze potwierdź proszę swój udział w spotkaniu SMSem lub mailem.

Podziel się też informacją o praktyce OM Chanting z tymi, którzy mogliby być nią zainteresowani - to piękna i przynosząca ogromne korzyści praktyka dla wszystkich, niezależnie od wieku, wyznania, wybranej ścieżki duchowej, czy czegokolwiek innego. Bądźmy ponad wszelkimi podziałami... Bądźmy RAZEM :)

Więcej informacji na temat techniki OM Chanting znajdziesz tu:
https://www.youtube.com/watch?v=FI3azWIIPnw&sns=fb
www.omchanting.or

 

 

 NOWE ZAJĘCIA !!!

BACHATA LADIES STYLING !

BACHATA LADIES STYLING – darmowa lekcja pokazowa
Kochani! Centrum Masaży OSHIN przygotowało dla Was coś specjalnego! W nowy rok wchodzimy tanecznym krokiem! Już 27 stycznia zapraszamy wszystkie Panie na darmową lekcję pokazową bachaty solo, będącą wprowadzeniem do regularnych zajęć, które od lutego wprowadzamy w grafik OSHIN. Prostota kroku podstawowego, charakterystyczny ruch bioder oraz rytmiczna, romantyczna muzyka, czyni ten styl wyjątkowo klimatycznym i atrakcyjnym…. Warto na własnej skórze przekonać się, co ma w sobie ten zmysłowy taniec pochodzący z Dominikany, że pokochały go miliony osób na całym świecie!


TERMIN: wtorki godz 20:00- 21:00

POZIOM: OPEN (zajęcia przeznaczone dla wszystkich pasjonatów ruchu, przede wszystkim dla osób początkujących oraz takich, które miały już styczność z bachatą i chciałyby podszkolić umiejętności lub usystematyzować wiedzę)

UWAGA! Ilość miejsc ograniczona! Zachęcamy uczestników do sprawnej rezerwacji miejsc. Obowiązują zapisy: 509 929 777

PROGRAM:
Podczas zajęć poznamy charakterystyczne kroki podstawowe bachaty z uwzględnieniem stylingu: ruchu bioder, klatki piersiowej, ramion oraz głowy, a także nauczymy się zmysłowej choreografii, zwracając szczególną uwagę na sposób eksponowania kobiecości w tańcu.
Po lekcji będzie można zapisać się na regularne zajęcia bachaty, które będą się odbywały w każdy WTOREK godz. 20.00 -21.00 w Centrum Masaży OSHIN.
Ruszamy już 5 lutego!


Co należy zabrać?
*buty na zmianę (płaskie, sportowe lub taneczne z nakładką na obcas)
*swobodny strój
*coś do picia
*dobrą energię i pozytywne nastawienie ;)
Warsztaty poprowadzi: Aleksandra Grudzińska - wszechstronna tancerka oraz instruktorka z wieloletnim stażem specjalizująca się w tańcach latynoamerykańskich i karaibskich, posiadająca najwyższą narodową klasę taneczną w sportowym tańcu towarzyskim. Wielokrotna laureatka i medalistka ogólnopolskich turniejów tańca towarzyskiego m.in. Vice Mistrzyni Polski w kategorii Latino Freestyle, Mistrzyni Województwa Kujawsko-Pomorskiego i inne. Ponadto… wulkan kobiecości i osoba obdarzona ogromną charyzmą, która w tańcu kładzie nacisk nie tylko na kroki, ale przede wszystkim na aspekt autoekspresji, budowania swojej tożsamości oraz kształtowania pewności siebie. I właśnie tym będzie nas zarażać już wkrótce!
Więcej informacji na profilu: Aleksandra Grudzińska Professional Dance

Zapraszamy na zajęcia w najbardziej zmysłowej odsłonie! Do zobaczenia w klimatycznych wnętrzach Centrum Masaży OSHIN! Nie możemy się już doczekać!

 01 DSC09145

© 2019 Oshin - masaż, pilates Bydgoszcz Uwaga! Szukaj masaż, masaz, pilates Bydgoszcz Szkolenia dla masażystów - szkolenia dla masazystow, Pomysł na prezent - karnet na masaż

Search