oshin.pl

 

 

 Alchemia ruchu

- praktyka Ruchu Spontanicznego i Pracy z Ciałem

alchemia ruchu

" Twoje ciało jest podróżą i to od niego zaczynasz. Tu jest Twoje połączenie z fizycznym światem, Twoje fundamenty, dom Twojego tańca ... "

Cały wszechświat pulsuje i wibruje życiem, energią, ruchem tylko czasem w tym nowoczesnym świecie zapominamy , zasypiamy przez co jesteśmy odłączeni od życia

Witajcie kochani …

Zapraszam do wspólnej przestrzeni, przestrzeni wewnętrznej mądrości po przez taniec, praktykę uzdrawiającej sztuki ruchu.

Ta wyjatkowa forma pracy z ciałem pozwala nam "zatrzymać się”, zobaczyć, usłyszeć, poznać, poczuć siebie …
Poczuć siebie w ciele, w oddechu aby z pełną świadomością uwolnić się od tego co nam nie służy, uwalniając nasze ciała i w harmonii ze światem oraz równowadze ciała, umysłu i duszy podążać własną ścieżką.

To czego czasem nie widzimy lub z czym mamy trudność spotkać się na codzień - mam tu na mysli emocje, uczucia, relacje, trudne sytuacje podczas spontanicznego tańca możesz bezpiecznie przyjrzeć sie temu, odpuścić i uwolnic się od tego jednoczesnie zapraszając do swojej przestrzeni jakości, energię, które będą Cię wspierać w życiu.

Więcej informacji :
https://nataya.pl/warsztaty/ruch-spontaniczny-i-praca-z-cialem/

You Tube : https://www.youtube.com/channel/UCBEHLqycU4QCqPbH4jbs_tg

TERMINY:
11 marzec
8 kwiecień
13 maj
10 czerwiec

Kalendarz na 2 połowę 2019:
9 września
30 września
4 listopada
2 grudnia


godzina 19.30 - 22.00

MIEJSCE:
Centrum Masaży OSHIN

KOSZT:
50 zł - 1 spotkanie wpłata na konto
60 zł - opłata na miejscu przed spotkaniem
180 zł - karnet 4 spotkań wpłata na konto

Nr konta : 27253000082056103040060001
z dopiskiem " Ruch Bydgoszcz "

W każdej chwili możesz dołaczyć, nie wymagane jest doświadczenie.
Weż ze soba luźne ubranie do przebrania, wodę. Tańczymy na boso.

INFO:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub 501 185 009

Facebook

Do zaTańczenia - Sławomir Gęściak

 

 

 NOWE ZAJĘCIA !!!

BACHATA LADIES STYLING !


Kochani! Centrum Masaży OSHIN przygotowało dla Was coś specjalnego! Zapraszamy wszystkie Panie na lekcję bachaty solo, które wprowadzamy w grafik OSHIN. Prostota kroku podstawowego, charakterystyczny ruch bioder oraz rytmiczna, romantyczna muzyka, czyni ten styl wyjątkowo klimatycznym i atrakcyjnym…. Warto na własnej skórze przekonać się, co ma w sobie ten zmysłowy taniec pochodzący z Dominikany, że pokochały go miliony osób na całym świecie!


TERMIN: wtorki godz 20:00- 21:00

POZIOM: OPEN (zajęcia przeznaczone dla wszystkich pasjonatów ruchu, przede wszystkim dla osób początkujących oraz takich, które miały już styczność z bachatą i chciałyby podszkolić umiejętności lub usystematyzować wiedzę)

UWAGA! Ilość miejsc ograniczona! Zachęcamy uczestników do sprawnej rezerwacji miejsc. Obowiązują zapisy: 509 929 777

PROGRAM:
Podczas zajęć poznamy charakterystyczne kroki podstawowe bachaty z uwzględnieniem stylingu: ruchu bioder, klatki piersiowej, ramion oraz głowy, a także nauczymy się zmysłowej choreografii, zwracając szczególną uwagę na sposób eksponowania kobiecości w tańcu.
Po lekcji będzie można zapisać się na regularne zajęcia bachaty, które będą się odbywały w każdy WTOREK godz. 20.00 -21.00 w Centrum Masaży OSHIN.


Co należy zabrać?
*buty na zmianę (płaskie, sportowe lub taneczne z nakładką na obcas)
*swobodny strój
*coś do picia
*dobrą energię i pozytywne nastawienie ;)
Warsztaty poprowadzi: Aleksandra Grudzińska - wszechstronna tancerka oraz instruktorka z wieloletnim stażem specjalizująca się w tańcach latynoamerykańskich i karaibskich, posiadająca najwyższą narodową klasę taneczną w sportowym tańcu towarzyskim. Wielokrotna laureatka i medalistka ogólnopolskich turniejów tańca towarzyskiego m.in. Vice Mistrzyni Polski w kategorii Latino Freestyle, Mistrzyni Województwa Kujawsko-Pomorskiego i inne. Ponadto… wulkan kobiecości i osoba obdarzona ogromną charyzmą, która w tańcu kładzie nacisk nie tylko na kroki, ale przede wszystkim na aspekt autoekspresji, budowania swojej tożsamości oraz kształtowania pewności siebie. I właśnie tym będzie nas zarażać.
Więcej informacji na profilu: Aleksandra Grudzińska Professional Dance

Zapraszamy na zajęcia w najbardziej zmysłowej odsłonie! Do zobaczenia w klimatycznych wnętrzach Centrum Masaży OSHIN!

CENNIK: 1 wejście 30 zł, karnet miesięczny 100 zł

 01 DSC09145

© 2019 Oshin - masaż, pilates Bydgoszcz Uwaga! Szukaj masaż, masaz, pilates Bydgoszcz Szkolenia dla masażystów - szkolenia dla masazystow, Pomysł na prezent - karnet na masaż

Search