oshin.pl

 

Flow Dance - Ruch spontaniczny i Praca z Ciałem"

flowDance 5luty2018

   
                                                             30.10.2018 godz 19:00
                                                                                                   
Szczegółowe informacje:
"W tańcu jest tylko serce, przez które patrzę w serce drugiego tancerza wzajemnie ucząc się, inspirując poszerzamy swoją świadomość. Przekraczamy granice rzeczywistości odkrywając siebie na nowo ... " - Sławomir Gęściak

Ruch to medycyna dla naszego ciała, umysłu i duszy...
Poprzez pracę z ciałem budzisz świadomość Samego Siebie, odkrywasz i spotykasz się z ważnymi dla Ciebie obszarami.

Flow Dance czyli przepływ w tańcu to odnalezienie swojej wewnętrznej energii, oddechu…

To ruch w którym będziesz mógł/a odnaleźć swój indywidualny rytm, nawiązać prawdziwą i wyjątkową relację ze swoim ciałem i duchem 

Czego możesz doświadczyć w praktyce RuchuSpontanicznego i Pracy z Ciałem:

- mądrości i tajemnicy swojego ciała,
- przestrzeni do wyrażania siebie,
- uwolnienia napięć oraz rozluźnienia,
- poszerzenia świadomości ciała i lepszego zrozumienia siebie,
- poprawy stanu emocjonalnego,
- wzmocnienia pewności siebie,
- odkrycia kreatywności oraz siły twórczej,
- harmonizacji energii,
- podniesienia radości życia.

Jakie jeszcze korzyści czekają na Ciebie podczas doświadczenia pracy z Ruchem Spontanicznym:

- zmniejsa napięcie fizyczne oraz psychiczne,
- zwiększa się poziom energii a obniża poziom stresu,
- działa odmładzająco i regenerująco,
- działa przeciwdepresyjnie,
- rozwija się umiejętność odpuszczania i wprowadza ciało w stan rozluźnienia,
- pozwala nawiązać kontakt z naszymi potrzebami i naszą "wewnętrzą mądrością"
- dodaje więcej energii i wigoru,

PROWADZI : 
SŁAWOMIR GĘŚCIAK - Trener Rozwoju Osobistego i Duchowego - Jest osobą pracującą w oparciu o swoje wartości i kodeks etyczny, kocha ludzi i pracę z nimi. Ukończył Psychologię Zorientowanej na Proces, Terapię Tańcem i Ruchem w Polskim Intsytucie DMT. Swoje doświadczenia oraz kompetencje opiera na nieustannie kontynuowanej edukacji w zakresie rozwoju osobistego oraz pracy z ciałem poprzez ruch. Jest trenerem, który pomaga innym dokonywać zmian w życiu osobistym, uczy ludzi świadomego myślenia oraz rozwiązywania problemów prywatnych i biznesowych. Pracuje z ludżmi indywidualne jak i w większych grupach. Jest szczęśliwym mężem i ojcem. Jego pasją są góry, podróże i taniec spontaniczny, który pozwolił mu zajrzeć w głąb siebie.

KIEDY:
Cyklicznie, raz w miesiącu. Kalendarz wydarzeń znajdziesz na stronie Nataya https://nataya.pl

oraz na facebooku https://www.facebook.com/nataya.info/

GDZIE:
Centrum Masaży OSHIN
Grunwaldzka 179, 85-429 Bydgoszcz

tel 509 929 777, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

KOSZT: 50 złotych przy rezerwacji i wpłacie na konto: Sławonir Gęściak,  27 2530 0008 2056 1030 4006 0001

              60 zł na miejscu

CZAS TRWANIA: 19:00 - 21:30  (2,5-3 godzin)

Masz pytania?
Dzwoń: Ewa 501 185 009 
lub pisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 OM Chanting w Bydgoszczy

OM Chanting w Bydgoszczy

06.10.2018 godz 17:30

 
Szczegółowe informacje
Co to jest ?

OM Chanting jest starożytną metodą grupowego uzdrawiania, wykorzystującą kosmiczną, najczystszą wibrację pierwotnego, przenikającego cały wszechświat dźwięku OM, dla transformacji, uzdrawiania oraz przywracania harmonii w świecie ludzi i przyrody.

Jak działa?

Wibracja OM harmonizuje wszystkie komórki naszego organizmu i wszelkie wibracje, które znajdują się w dysharmonii oraz pomaga podwyższyć wibracje nasze, a także naszego otoczenia.
Intonowanie tego dźwięku w grupie o specjalnym układzie, wzmacnia jego uzdrawiającą moc. OM Chanting oddziałuje na wszystkich płaszczyznach: fizycznej, emocjonalnej, mentalnej i duchowej. Jest też doskonałym ćwiczeniem oddechowym.
Podczas praktyki nasza negatywność zostaje przetransformowana w pozytywność, a nasza aura oczyszczona. Nasz organizm uwalnia się od toksyn i wszelkich blokad energetycznych. Ten proces transformacji możliwy jest dzięki zbiorowej wyższej świadomości grupy.
Przebywanie w wibracji OM ułatwia pozbycie się negatywnych emocji, myśli i energii, przywraca wewnętrzny spokój, radość i uczucie miłości. Prowadzi to do bardziej radosnego życia, wspomaga nasze zdrowie oraz praktykę medytacyjną.
Oprócz oddziaływania na wszystkich uczestników i ich otoczenie, energia powstająca w czasie praktyki Om Chanting może być też kierowana dla dobra innych ludzi, nieobecnych w kręgu, do miejsc i sytuacji życiowych.

Jak to się robi?

Wszyscy uczestnicy siadają w odpowiedniej konstelacji w dwóch kręgach i podczas sesji odpowiednio zamieniają się miejscami - tak, by każdy mógł skorzystać z centralnego, najsilniejszego, oddziaływania wibracji OM. Przez cały czas trwania sesji (45 minut) wszyscy nieprzerwanie intonują OM. Na końcu energia uzdrawiająca jest dodatkowo kierowana do osłabionych części ciała. Po tym każdy pozostaje jeszcze chwilę w ciszy lub medytacji. Więcej szczegółów przekaże prowadząca przed rozpoczęciem sesji.

Co Ty na to?

Teraz jest dobry czas na to, by realizować drzemiący w nas potencjał i dzielić się nim z całym światem, który bardzo potrzebuje ludzi gotowych przyczynić się do pozytywnych zmian.

Jeśli Ty także do nich należysz - DOŁĄCZ DO NAS ! :-)

Przed rozpoczęciem sesji OM Chanting, pośpiewamy wspólnie mantry i inne pieśni duchowe, wyciszając w ten sposób nasze umysły i zamykając za sobą na czas praktyki drzwi "codzienności" :)

Miejsce:
Centrum Masaży i Zdrowego Kręgosłupa OSHIN
Bydgoszcz, ul. Grunwaldzka 179
www.oshin.pl 

Czas:
spotkania raz lub dwa razy w miesiącu - by zapytać o datę zadzwoń (509 929 777), napisz (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub sprawdź na facebooku, na naszym fanpage OSHIN.pl

Wstęp:
wolne datki Waszych Serc na pokrycie kosztów organizacyjnych

Szczegóły / prowadząca / kontakt:
Mamta (Majka Zell)
tel.: 501 535 125
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prośba:
Zawsze potwierdź proszę swój udział w spotkaniu SMSem lub mailem.

Podziel się też informacją o praktyce OM Chanting z tymi, którzy mogliby być nią zainteresowani - to piękna i przynosząca ogromne korzyści praktyka dla wszystkich, niezależnie od wieku, wyznania, wybranej ścieżki duchowej, czy czegokolwiek innego. Bądźmy ponad wszelkimi podziałami... Bądźmy RAZEM :)

Więcej informacji na temat techniki OM Chanting znajdziesz tu:
https://www.youtube.com/watch?v=FI3azWIIPnw&sns=fb
www.omchanting.or

 

 

© 2018 Oshin - masaż, pilates Bydgoszcz Uwaga! Szukaj masaż, masaz, pilates Bydgoszcz Szkolenia dla masażystów - szkolenia dla masazystow, Pomysł na prezent - karnet na masaż

Search