oshin.pl

 

 

 Alchemia ruchu

- praktyka Ruchu Spontanicznego i Pracy z Ciałem

alchemia ruchu

" Twoje ciało jest podróżą i to od niego zaczynasz. Tu jest Twoje połączenie z fizycznym światem, Twoje fundamenty, dom Twojego tańca ... "

Cały wszechświat pulsuje i wibruje życiem, energią, ruchem tylko czasem w tym nowoczesnym świecie zapominamy , zasypiamy przez co jesteśmy odłączeni od życia

Witajcie kochani …

Zapraszam do wspólnej przestrzeni, przestrzeni wewnętrznej mądrości po przez taniec, praktykę uzdrawiającej sztuki ruchu.

Ta wyjatkowa forma pracy z ciałem pozwala nam "zatrzymać się”, zobaczyć, usłyszeć, poznać, poczuć siebie …
Poczuć siebie w ciele, w oddechu aby z pełną świadomością uwolnić się od tego co nam nie służy, uwalniając nasze ciała i w harmonii ze światem oraz równowadze ciała, umysłu i duszy podążać własną ścieżką.

To czego czasem nie widzimy lub z czym mamy trudność spotkać się na codzień - mam tu na mysli emocje, uczucia, relacje, trudne sytuacje podczas spontanicznego tańca możesz bezpiecznie przyjrzeć sie temu, odpuścić i uwolnic się od tego jednoczesnie zapraszając do swojej przestrzeni jakości, energię, które będą Cię wspierać w życiu.

Więcej informacji :
https://nataya.pl/warsztaty/ruch-spontaniczny-i-praca-z-cialem/

You Tube : https://www.youtube.com/channel/UCBEHLqycU4QCqPbH4jbs_tg

TERMINY:
11 marzec
8 kwiecień
13 maj
10 czerwiec

Kalendarz na 2 połowę 2019:
9 września
30 września
4 listopada
2 grudnia


godzina 19.30 - 22.00

MIEJSCE:
Centrum Masaży OSHIN

KOSZT:
50 zł - 1 spotkanie wpłata na konto
60 zł - opłata na miejscu przed spotkaniem
180 zł - karnet 4 spotkań wpłata na konto

Nr konta : 27253000082056103040060001
z dopiskiem " Ruch Bydgoszcz "

W każdej chwili możesz dołaczyć, nie wymagane jest doświadczenie.
Weż ze soba luźne ubranie do przebrania, wodę. Tańczymy na boso.

INFO:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub 501 185 009

Facebook

Do zaTańczenia - Sławomir Gęściak

 

 

 NOWE ZAJĘCIA !!!

BACHATA LADIES STYLING !


Kochani! Centrum Masaży OSHIN przygotowało dla Was coś specjalnego! Zapraszamy wszystkie Panie na lekcję bachaty solo, które wprowadzamy w grafik OSHIN. Prostota kroku podstawowego, charakterystyczny ruch bioder oraz rytmiczna, romantyczna muzyka, czyni ten styl wyjątkowo klimatycznym i atrakcyjnym…. Warto na własnej skórze przekonać się, co ma w sobie ten zmysłowy taniec pochodzący z Dominikany, że pokochały go miliony osób na całym świecie!


TERMIN: wtorki godz 20:00- 21:00

POZIOM: OPEN (zajęcia przeznaczone dla wszystkich pasjonatów ruchu, przede wszystkim dla osób początkujących oraz takich, które miały już styczność z bachatą i chciałyby podszkolić umiejętności lub usystematyzować wiedzę)

UWAGA! Ilość miejsc ograniczona! Zachęcamy uczestników do sprawnej rezerwacji miejsc. Obowiązują zapisy: 509 929 777

PROGRAM:
Podczas zajęć poznamy charakterystyczne kroki podstawowe bachaty z uwzględnieniem stylingu: ruchu bioder, klatki piersiowej, ramion oraz głowy, a także nauczymy się zmysłowej choreografii, zwracając szczególną uwagę na sposób eksponowania kobiecości w tańcu.
Po lekcji będzie można zapisać się na regularne zajęcia bachaty, które będą się odbywały w każdy WTOREK godz. 20.00 -21.00 w Centrum Masaży OSHIN.


Co należy zabrać?
*buty na zmianę (płaskie, sportowe lub taneczne z nakładką na obcas)
*swobodny strój
*coś do picia
*dobrą energię i pozytywne nastawienie ;)
Warsztaty poprowadzi: Aleksandra Grudzińska - wszechstronna tancerka oraz instruktorka z wieloletnim stażem specjalizująca się w tańcach latynoamerykańskich i karaibskich, posiadająca najwyższą narodową klasę taneczną w sportowym tańcu towarzyskim. Wielokrotna laureatka i medalistka ogólnopolskich turniejów tańca towarzyskiego m.in. Vice Mistrzyni Polski w kategorii Latino Freestyle, Mistrzyni Województwa Kujawsko-Pomorskiego i inne. Ponadto… wulkan kobiecości i osoba obdarzona ogromną charyzmą, która w tańcu kładzie nacisk nie tylko na kroki, ale przede wszystkim na aspekt autoekspresji, budowania swojej tożsamości oraz kształtowania pewności siebie. I właśnie tym będzie nas zarażać.
Więcej informacji na profilu: Aleksandra Grudzińska Professional Dance

Zapraszamy na zajęcia w najbardziej zmysłowej odsłonie! Do zobaczenia w klimatycznych wnętrzach Centrum Masaży OSHIN!

CENNIK: 1 wejście 30 zł, karnet miesięczny 100 zł

 01 DSC09145

 

 

OM CHANTING

OM Chanting jest grupową techniką, wykorzystującą wibrację pierwotnego dźwięku OM do transformacji oraz przywracania harmonii w świecie ludzi i przyrody.
To jedna z najpotężniejszych, a zarazem bardzo prostych metod, stosowanych przez joginów już w starożytnych Indiach.
Zachodzący w czasie praktyki proces transformacji naszej energii oraz oczyszczenia aury możliwy jest dzięki ogromnej sile wibracji OM. Intonowanie tego dźwięku w grupie o specjalnym układzie, wzmacnia jego uzdrawiającą moc. Powstająca energia działa nie tylko na uczestników i ich otoczenie, lecz może być też kierowana dla dobra innych ludzi, miejsc i sytuacji życiowych.
Jest to wspaniała technika dla wszystkich - niezależnie od wieku, wyznania, światopoglądu czy wybranej ścieżki duchowej.
W praktyce tej jednoczy nas wspólne działanie, ważny cel i wszechogarniająca wibracja dźwięku OM.

Niektóre korzyści płynące z praktyki OM Chanting:
- pomaga uwolnić się od negatywnych myśli i emocji, osiągnąć wewnętrzny spokój i rozwinąć uczucia radości i bezwarunkowej miłości;
- oczyszcza organizm z toksyn i likwiduje blokady energetyczne w naszym ciele, wspomagając tym samym nasze zdrowie;
- wspomaga regenerację organizmu po przebytych zabiegach i operacjach;
- relaksuje ciało, wycisza umysł, obniża poziom stresu, a z czasem uwalnia od stanów depresyjnych i lękowych, przywracając równowagę psychiczną, fizyczną, emocjonalną i duchową;
- wspomaga praktyki medytacyjne i jest doskonałym ćwiczeniem oddechowym;
- podnosi poziom świadomości, budzi intuicję i pomaga kierować się wewnętrznym głosem;
- wpływa korzystnie na środowisko, przywraca harmonię i buduje jedność między człowiekiem i naturą.

Teraz jest dobry czas, by realizować drzemiący w nas potencjał i dzielić się nim z całym światem, który bardzo potrzebuje ludzi gotowych przyczynić się do pozytywnych zmian.

Jeśli Ty także do nich należysz - DOŁĄCZ DO NAS ! :-)

Miejsce:
Centrum Masaży OSHIN
Bydgoszcz, ul. Grunwaldzka 179

Czas: wyjątkowy!
1. piątek 22.11.2019 oraz 2. sobota: 30.11.2019, godz. 18:00

Wstęp:
wolne datki na pokrycie kosztów organizacyjnych

Szczegóły / kontakt:
Joanna Nawrocka, tel.: 607 066 878

Prośba:
- ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ W SPOTKANIU, najlepiej smsem
- Zabierz ze sobą wodę do picia ( niegazowaną).
- Podziel się informacją o praktyce OM Chanting z tymi, którzy mogliby być nią zainteresowani.Więcej informacji na temat OM Chanting:
www.omchanting.org
https://www.facebook.com/groups/1721041011476435/

 

© 2019 Oshin - masaż, pilates Bydgoszcz Uwaga! Szukaj masaż, masaz, pilates Bydgoszcz Szkolenia dla masażystów - szkolenia dla masazystow, Pomysł na prezent - karnet na masaż

Search