oshin.pl

REGULAMIN CENTRUM MASAŻY  OSHIN / www.oshin.pl

 

1. PIERWSZA WIZYTA:

A.Wybieramy interesujący nas masaż/ zabieg i zapoznajemy się z Ogólnymi przeciwwskazaniami:

  • wysoka ciąża,

  • wysoka temperatura ciała,

  • zmiany skórne,

  • nadciśnienie nieleczone,

  • miażdżyca, zmiany zwyrodnieniowe (bez wskazania lekarskiego) 

B. Ustalamy dogodny termin wizyty. Jeśli jest to masaż godzinny i dłuższy, pobieramy zadatek w wysokości 50 zł, celem rezerwacji terminu. Na wpłatę czekamy 2 dni robocze. W przypadku odwołania wizyty tego samego dnia, zadatek nie podlega zwrotowi. Wizytę można przełożyć raz, kontaktując się nami na 24 h przed ustalonym terminem w dzień roboczy lub odstąpic ją innej osobie, inforując nas o tym przed wizytą.

Konto do wpłat: Centrum OSHIN, 78 1140 2004 0000 3402 7702 7659, w tytule podajemy datę i godzine wizyty.

Aktualny cennik znajdziecie Państwo na stronie pod Ofertą.

C. Na pierwszą wizytę przychodzimy 15 min wcześniej, by wypełnić ankietę,  powiedzieć  o swoich oczekiwaniach a także zapoznać się z przebiegiem sesji masażu. Niczego ze sobą nie zabieramy oprócz karnetu lub portfela :)

Dla komfortu własnego oraz innych klientów wyłączamy lub wyciszamy telefony komórkowe. Niech to będzie czas wyłącznie dla nas! (Odpocznijmy od bodźców zewnętrznych, którymi jesteśmy „atakowani” przez cały dzień! Pozwólmy sobie na ten luksus.)

2. TERMINY WIZYT:

A. Pierwszy termin umawiamy telefonicznie. Kolejne wizyty rezerwujemy kupując karnet lub płacąc za pojedyncze sesje masażu. Ustalony termin można zmienić lub odwołać najpóźniej na 24 h przed.  W innym przypadku opłacona wizyta nie podlega zwrotowi. (Dlatego prosimy Państwa o rozważne umawianie terminówaJeżeli wizyta, z różnych przyczyn zostaje odwołana przez nas, dzwonimy i ustalamy najbliższy, dogodny dla Państwa termin. Bardzo prosimy o telefoniczne odwoływanie wizyty, nawet w tym samym dniu, co zaoszczędzi nasz czas na precyzyjne przygotowanie zabiegu, podgrzanie odpowiednich olei, odpowiednim nagrzaniu pomieszczenia, przygotowaniu odpowiedniej muzyki, itp.

Dzien wcześniej wysyłamy do Państwa przypomnienie o wizycie wiad.sms, na który nie musicie odpowidać, chyba, że jest to rezygnacja z usług- wówczas prosimy o krótką wiadmomość zwrotną. 

B. Istnieje możliwość przekazania terminu osobie znajomej, podając telefonicznie jej imię i nazwisko.

C. Szanujmy swój czas: prosimy o punktualność, gdyż czas spóźnienia skraca czas masażu. Obopólna tolerancja spóźnienia to 5 min.

3. KARNETY PROMOCYJNE

A. Każdy karnet upominkowy i promocyjny ważny jest 3 m-ce od daty sprzedaży. Karnety na zajęcia ważne są miesiąc od daty sprzedaży.

B. Karnety promocyjne sprzedawane są w korzystnie niższych cenach. Zobowiązują jednak do regularnego uczęszczania na masaże/zabiegi. Zależy nam przede wszystkim na zamierzonym efekcie masażu/zabiegu, czyli Państwa zadowoleniu. O zalecanej częstotliwości informujemy podczas pierwszej wizyty.

 Dziękujemy i do zobaczenia :-)   

 

W razie dodatkowych pytań, zostajemy do Państwa dyspozycji w godzinach pracy naszej Opiekunki Klienta:

od poniedziałku do piątku w godz 10:00-16:00

                                                                                                                                Zespół Oshin.

© 2020 Oshin - masaż, pilates Bydgoszcz Uwaga! Szukaj masaż, masaz, pilates Bydgoszcz Szkolenia dla masażystów - szkolenia dla masazystow, Pomysł na prezent - karnet na masaż

Search