oshin.pl

"Teraz już wiem - nie mogę się mylić. Cały kraj, cały świat powinien wykonywać moje ćwiczenia. Wtedy ludzie będą szczęśliwsi".

To słowa samego twórcy metody - Josepha Pilatesa. Wypowiedział je w 1965 roku, mając 86 lat. I faktycznie się nie mylił. "Pilatesowa" gorączka ogarnęła prawie cały świat. Ameryka zwariowała na punkcie Pilatesa, a w ślad za nią poszły inne kraje.


Jest to metoda mającą na celu stworzenie równowagi i harmonii w ciele.
Jest treningiem "dobrego samopoczucia". Wpływa na  wygląd ciała, jego odczuwanie oraz umiejętność pracy nad grupą mięśni głębokich. Ćwiczenia bez stresu i męki wykonywane przy dźwiękach spokojnej muzyki wprowadzają nas w dobry nastrój i poprawiają wygląd naszego ciała. Fizjoterapeuci i osteolodzy określają tę metodę jako jedną z najbezpieczniejszych form aktywności ruchowej.

Pilates jest dla wszystkich! Szczerze polecam!

Zajęcia odbywają się w CENTRUM MASAŻY I ZDROWEGO KRĘGOSŁUPA przy ul. Grunwaldzkiej 179 (Czyżkówko).

Kalendarz zajęć: 

Zajęcia dla początkujących:  czwartki, godz. 20:00- 21:20

Zajęcia dla średniozaawansowanych: środy, godz. 19:30- 20:45

Obowiązują zapisy !

Koszt: Wejście jednorazowe 30 zł, karnet miesięczny 100 zł.

 

Szczegółowe informacje i zapisy pod nr. tel.: 509 929 777

UWAGA! Ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązuje wcześniejsza rezerwacja:
tel. 509 929 777 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy! :-)

© 2020 Oshin - masaż, pilates Bydgoszcz Uwaga! Szukaj masaż, masaz, pilates Bydgoszcz Szkolenia dla masażystów - szkolenia dla masazystow, Pomysł na prezent - karnet na masaż

Search