oshin.pl

SZKOLENIE Pilates Equipment (NOWOŚĆ)

OPIS: Innowacja w odkrywaniu ćwiczeń Pilates. Zajęcia, podczas których wykorzystujemy podstawę ćwiczeń Pilates, a także ich modyfikacje, przy użyciu przyborów. To zarówno urozmaicenie ćwiczeń Pilates jak i zwiększenie ich intensywności. Niezwykle efektywny trening, w którym wzmacniasz zarówno mięśnie przykręgosłupowe jak i mięśnie globalne całego ciała. Przybory pozwalają na intensywniejszą pracę mięśni oraz zwiększają koncentrację na ćwiczeniu, a co za tym idzie kontrolę organizmu i własnego ciała. Wspaniały trening modelujący i wzmacniający.

CEL TRENINGU: poprawa elastyczności ciała, zwiększenie siły mięśni, w szczególności mięśni brzucha, dolnej części pleców, bioder i pośladków, zachowanie równowagi mięśni po obu stronach ciała, poprawa kontroli mięśni pleców oraz kończyn, wysmuklenie sylwetki, poprawa stabilności kręgosłupa, zwiększenie świadomości swojego ciała, nauka prawidłowego, pełnego oddechu, poprawa koordynacji ruchowej i równowagi, rozluźnienie ramion, karku, i górnej części pleców.

DLA KOGO:

Szkolenie przeznaczone jest  dla osób, które ukończyły co najmniej szkolenie Pilates I i

chcą pogłębić swoją wiedzę oraz poznać nowe metody pracy, rozwiązania i

możliwości, które daje sprzęt.

CEL SZKOLENIA: Na szkoleniu poznasz specyfikę pracy z małym sprzętem do Pilates. Każdy moduł składa się z części teoretycznej i praktycznej, w której poznasz ćwiczenia z użyciem sprzętu: EASY BALL(mała piłka), RING (krążek) oraz FITSEAT (dysk stabilizujący).

CZAS: 10 godzin zegarowych. (sobota lub niedziela)

TERMIN SZKOLENIA: do ustalenia. Jesteś zainteresowana? Napisz lub zadzwoń :-)

MIEJSCE SZKOLENIA: Centrum Masaży OSHIN, Bydgoszcz, ul. Grunwaldzka 179

KOSZT: 300 zł

Wpłata na konto: 

Danuta Wilma, rach.: 78 1140 2004 0000 3402 7702 7659

Tytułem: "Szkolenie P.E.", Imię, Nazwisko

Po więcej szczegółów dzwoń: 509 929 777

© 2020 Oshin - masaż, pilates Bydgoszcz Uwaga! Szukaj masaż, masaz, pilates Bydgoszcz Szkolenia dla masażystów - szkolenia dla masazystow, Pomysł na prezent - karnet na masaż

Search