oshin.pl

Polub Centrum Szkoleniowe OSHIN na facebook i bądź na bieżąco z aktualnościami.

Jeżeli jesteś zainteresowana,-y kursem w innym terminie, z innych technik lub kursem indywidualnym - 

zachęcam do kontaktu: +48 516 157 759 , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Kurs podstawowy masażu hawajskiego LOMI-LOMI

 

LOMI LOMI

                                                                          Termin: 22- 24 maj 2020

Masaż Lomi-Lomi to wywodzący się z Polinezji rytmiczny, płynny masaż całego ciała wykonywany przedramionami.

Lomi-Lomi to praktyka, która zawiera w sobie wiele obecnie znanych i stosowanych technik terapeutycznych. Praktykujący go pracuje także nad pozytywnym 'programowaniem' umysłu oraz świadomym oddechem- czyli świadomością bycia w ciele. Dzięki dobremu prowadzeniu wyciszysz i uspokoisz głowę. Podczas sesji "strumień płynących stale myśli" przepływa łagodnie obok, nie wciągając nas w swój wir ...

Lomi-Lomi działa na wielu poziomach. W sferze fizycznej pobudza krążenie, uelastycznia zesztywniałe stawy, zmiękcza stwardniałe tkanki powodując ogólne odprężenie i zrelaksowanie. Wpływa pozytywnie na dolegliwości układu krążenia, układu trawiennego i kostnego.
Masaż hawajski w naturalny i łagodny sposób wpływa również na psychikę pacjenta. Podczas masażu zostaje uwolniona nagromadzona w napięciu mięśniowym, tworząca kompleksy energia emocjonalna. Poprzez pracę z umysłem klienta, masażysta nadaje energii nowe kierunki i zakorzenia w podświadomości nowe, pozytywne wzorce. Ciało i duch tworzą nierozerwalną całość. Lomi- Lomi sprawia, że stają się na powrót zintegrowane. Odzyskujemy jedność z naszą prawdziwą naturą. Problemy i sytuacje, które wcześniej jawiły się nam jako nie do pokonania nagle znajdują proste rozwiązanie, lub przestają nas drażnić. Dzięki temu powraca wewnętrzny spokój, optymizm, radość, chęć życia i działania.

DLA KOGO?
Kurs przeznaczony jest dla masażystów i terapeutów, praktykujących masaż minimum rok.

MIEJSCE: Centrum Masaży i Szkoleń BYDGOSZCZ
https://oshin.pl/kontakt/adres-firmy
(Mogę też przyjechać do Ciebie, jeśli jest Was min. trzech)
ZAPISY: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
KONTAKT i szczegółowe informacje: Monika: 516 157 759

TRENER: Monika Wilma-Wiśniewska, prowadząca od 10 lat Centrum OSHIN, masażystka, terapeutka, instruktor sportu, konsultantka ajurwedy, trenerka metody Pilates, szkoleniowiec. Miłośniczka holistycznego podejścia do ciała i zdrowego trybu życia. Pasjonatka szeroko pojętej pracy z ciałem.

INWESTYCJA : 900 zł.

KONTO DO WPŁATY:
Centrum OSHIN, 78 1140 2004 0000 3402 7702 7659
Tytuł przelewu: Kurs masażu hawajskiego, imię , nazwisko.


*Organizator zastrzega prawo do zmiany godzin, w zależności od ilości osób oraz poziomu przyswajalności kursantów :)Każdy uczestnik otrzymuje materiały szkoleniowe oraz DYPLOM ukończenia kursu. Dodatkowo, w dniach kursu obowiązuje 10% zniżka na oleje i produkty ze sklepu: https://sklep.oshin.pl/

UWAGA! Ilość miejsc jest ograniczona.
Decyduje kolejność zgłoszenia i wpłacenia minimalnej kwoty:200 zł

ZAPRASZAM SERDECZNIE :)

 

 

 

Kurs Tradycyjnego Masażu Balijskiego

IMG 9927

                                                                                           TERMIN: 9-10 maj 2020

Masaż balijski to połączenie starożytnych technik masaży z Chin i Indii - akupresury, aromaterapii, refleksologii i ajurwedy. Wywodząca się z wyspy Bali i Jawy technika należy do najczęściej wybieranych przez Europejczyków metod masażu.

Masaż balijski ma za zadanie sprawić, że poczujesz całkowitą harmonię duszy i ciała. Aby to osiągnąć, masażysta uciska konkretne części ciała, co usprawnia krążenie krwi i limfy w organizmie i umożliwia swobodny przepływ energii. Masażysta wykonuje szereg czynności: uciska, rozciera, rozciąga, opukuje i gładzi wybrane miejsca, rozluźniając napięte mięśnie oraz wprowadzając masowaną osobę w spokojny, relaksujący nastrój. Podczas pracy używa dłoni i przedramion, odpowiednio balansując ciężarem swojego ciała i wykonując precyzyjne ruchy.

Masaż balijski zaleca się w przypadku wystąpienia dolegliwości związanych z układem oddechowym – usprawnia krążenie tlenu w organizmie – dlatego często korzystają z niego osoby walczące z alergiami i chorujące na astmę. Jak większość azjatyckich zabiegów, pomaga pozbyć się z organizmu toksyn i poprawia funkcjonowanie układu odpornościowego. Z masażu balijskiego często sportowcy, ponieważ oddziałuje na tkankę łączną, przyspieszając regenerację po kontuzjach i pozwala zmniejszyć dolegliwości stawów. Pomocy w masażu balijskim mogą też poszukać osoby cierpiące na migrenę i zaburzenia snu. Masaż balijski to dobre rozwiązanie również dla tych, którzy spędzają wiele godzin podczas pracy przed komputerem, w zamkniętych klimatyzowanych pomieszczeniach. Przyda się osobom zestresowanym i walczącym z obniżonym nastrojem.

Warto dodać, że dzięki zastosowaniu olejków eterycznych masaż balijski działa również na skórę – dzięki silnym uciskom olejek jest przez nią wchłaniany, co sprawia, że jest bardziej nawilżona i wygładzona. Dlatego często na zabiegi zapisują się panie, chcące zredukować cellulit. Zapach olejku pozostaje na skórze jeszcze przez kilka godzin.

DLA KOGO?
Kurs przeznaczony jest dla masażystów i terapeutów, praktykujących masaż minimum rok.

CZAS SZKOLENIA:

sobota- godz.: 10:30- 19:00
  niedziela-  godz: 10:00- 15:00 *
*Organizator zastrzega prawo do zmiany godzin, w zależności od ilości osób oraz poziomu przyswajalności kursantów :)

MIEJSCE: Centrum Masaży i Szkoleń BYDGOSZCZ
https://oshin.pl/kontakt/adres-firmy
(Mogę też przyjechać do Ciebie, jeśli jest Was min. trzech)

ZAPISY: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
KONTAKT i szczegółowe informacje: Monika: 516 157 759

TRENER: Monika Wilma-Wiśniewska, prowadząca od 10 lat Centrum OSHIN, masażystka, terapeutka, instruktor sportu, konsultantka ajurwedy, trenerka metody Pilates, szkoleniowiec. Miłośniczka holistycznego podejścia do ciała i zdrowego trybu życia. Pasjonatka szeroko pojętej pracy z ciałem.

INWESTYCJA : 700 zł.

KONTO DO WPŁATY:
Centrum OSHIN, 78 1140 2004 0000 3402 7702 7659

Każdy uczestnik otrzymuje materiały szkoleniowe oraz DYPLOM ukończenia kursu. Dodatkowo, w dniach kursu obowiązuje 10% zniżka na oleje i produkty ze sklepu: https://sklep.oshin.pl/

UWAGA! Ilość miejsc jest ograniczona.
Decyduje kolejność zgłoszenia i wpłacenia zaliczki w wysokości 200 zł (lub całej kwoty, uwzględniając próg cenowy podany wyżej)

ZAPRASZAM SERDECZNIE :)

 

 

 

Kurs tradycyjnego masażu Egipskiego

egipski M pleców 6

TERMIN: wkrótce ( nie czekaj, zadzwoń i zapytaj o dostępność terminów)

Egipcie nazywany jest często masażem 'Aroma'. To konkretny, odprężający, masaż z elementami rozciągania i rozluźniania w stawach. Formę masażu i nacisk masażu dopasowujemy w zależności od predyspozycji i potrzeby ciała pacjenta. Zalecany zarówno sportowcom jak i osobom prowadzącym siedzący tryb życia. 

Masaż trwa 50-60 lub 80  minut. Towarzyszy mu przyjemny zapach aromaterapii i orientalna muzyka.
Miejsce kursu: Centrum Masaży i Szkoleń OSHIN, Grunwaldzka 179, Bydgoszcz

CENA:
700 zł brutto  (2 dni)

Zgłoszenie udziału: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Po więcej informacji dzwoń: 516 157 759

Jakie jeszcze kursy prowadzimy?  Zajrzyj tutaj.

 

 

 

 

Kurs "Ceremonia Masażu Intuicyjnego"

masazIntuicyjny

Termin: wkrótce ( nie czekaj, zapytaj o dostępność terminu dla Ciebie)

 

Masaż intuicyjny to umiejętność odpowiedniego dobrania technik, formy, oleju do każdej osoby. Właściwie przeprowadzona konsultacja pozwoli na wykonanie takiego masażu, jaki w danym momencie potrzebuje osoba. To wyjątkowy masaż, w którym masz możliwość użyć swojej kreatywności.

Dla kogo?
Szkolenie skierowane jest do masażystów, masażystek, kosmetyczek i każdego, kto ceni świadomą pracę z ciałem.

Szkolenie prowadzi Monika Wilma-Wiśniewska, która prowadzi Centrum Masaży OSHIN w Bydgoszczy - masażystka, terapeutka, konsultantka ajurwedy, instruktorka sportu.

Informacje szczegółowe oraz zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt bezpośredni: Monika, 516 157 759

 Jakie jeszcze kursy prowadzimy?  Zajrzyj tutaj.

 

Tradycyjny Hammam Marokański - kurs

hammam marokanski
 
 
Termin: wkrótce ( nie czekaj, zapytaj o termin dla Ciebie)
Hammam Marokański - tradycyjny zabieg odnowy ciała i duszy wywodzący się z Maroka.

Dogłębne oczyszczenie ciała, ukojenie duszy, odprężenie i zmierzająca do boskości czystość - to istota ceremonii hammam. Hammam - w języku arabskim pochodzi od słowa oznaczającego ciepłą wodę. W hammamie, czyli publicznej łaźni, która zajmuje szczególne miejsce w życiu Marokańczyków, można poddać się zabiegom dogłębnego oczyszczenia ciała a jednocześnie mile spędzić czas na towarzyskiej pogawędce.

Dzięki dostępności do oryginalnych marokańskich akcesoriów niezbędnych do wykonania zabiegu oraz znajomości jego wykonania-jest on dostępny w najlepszej swojej namiastce w salonach masażu, spa oraz kosmetycznych na całym świecie.

Cały rytuał składa się z czterech etapów:

I. NAWILŻENIE CIAŁA: Wchodzimy pod prysznic i ciepłą wodą zwilżamy nasze ciało. Otwierają się pory oraz zmiękcza skóra. Dzięki temu łatwiej będziemy mogli usunąć toksyny z organizmu. Rozkoszujemy się ciepłem spływającej po naszej skórze wody...

II. DOKŁADNE OCZYSZCZENIE CIAŁA: Etap ten polega na dogłębnym peelingu ciała przy użyciu specjalnego czarnego mydła (czarne oliwki,olej oliwny) oraz rękawicy Kessa. Efekt odczuwalny i widoczny natychmiast!

III. OCZYSZCZANIE MAROKAŃSKĄ CZARNĄ GLINKĄ WULKANICZNĄ: Nakładamy cienką warstwę na osuszoną wcześniej skórę i pozostawiamy do wyschnięcia. Następnie spłukujemy ciało delikatnym strumieniem letniej wody. Glinka nawilża i ujędrnia skórę jak również zapobiega jej wysuszaniu.

IV. RYTUAŁ NAMASZCZANIA: Po wypeelingowanej, oczyszczonej i osuszonej skórze czas na "płynne złoto", czyli olej arganowy. Używany od tysięcy lat przez marokańskie kobiety dla zachowania pięknego i młodego wyglądu. Ten "eliksir młodości" ma silne działanie regenerujące, nawilżające i przeciwstarzeniowe. Delikatny, relaksujący masaż całego ciała cudownie zamyka nasz rytuał piękna w hammamie.

Poczujesz lekkość ciała, pełnię sił witalnych oraz moc pozytywnej energii.

Każdy uczestnik otrzymuje DYPLOM ukończenia szkolenia oraz dodatkową zniżkę na zakup potrzebnych produktów: www.sklep.oshin.pl

Miejsce szkolenia: Centrum Masaży OSHIN Bydgoszcz.

ZGŁOSZENIA oraz szczególowe informacje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

                                                                              Kontakt bezpośredni: Monika, tel 516 157 759

Jakie jeszcze kursy prowadzimy?  Zajrzyj tutaj.

ZAPRASZAM SERDECZNIE :)

                                                                                                                                 

                                                                                                  

 

 Kurs Masażu Relaksacyjnego dla Każdego

 IMG 9883

TERMIN: 25-26 kwiecień 2020

Specjalnie dla Was- osób, które często pytają o naukę masażu na własne potrzeby, by móc masować bliskich, rodzinę, przyjaciół.

Jeśli chcesz nauczyć się relaksującego masażu ciała, którego bez obaw, bezpiecznie wykonasz w warunkach domowych, zarezerwuj już teraz wybrany weekend ! :)

PROGRAM SZKOLENIA:
- podstawowa wiedza z anatomii człowieka,
- wskazania oraz przeciwwskazania do masażu,
- działanie olei, kosmetyków i innych 'smarowideł' ,
- podstawowa wiedza na temat aromaterapii, muzykoterapii i koloroterapii,
- bezpieczne pozycje ciała masażysty podczas masowania,

- praktyczna nauka masażu tyłu i przodu ciała,
- praktyczna nauka masażu głowy i twarzy,

CZAS SZKOLENIA:
sobota: 12:00 - 18:00
niedziela: 10:00- 14:00
UWAGA!! Czas szkolenia może ulec zmianie, w zależności od potrzeb grupy. Nalepiej zostawić ten weekend wolnym od spotkań, imprez , itp.Będzie potrzebna dobra kondycja i skupienie. To czas dla Was. :)

MIEJSCE SZKOLENIA:
Centrum Masaży i Szkoleń OSHIN
ul. Grunwaldzka 179, Bydgoszcz
www.oshin.pl
mapka: https://www.oshin.pl/kontakt/adres-firmy


CO ZABRAĆ?
- duży i średni ręcznik,
- wygodny strój, masujemy na boso lub w skarpetkach, będzie ciepło:)
- swoje przekąski (woda, herbata będzie)

KONTAKT: Recepcja: 509 929 777
Szczegóły- Monika: 516 157 759

KOSZT: 700 zł
Osoby powtarzające kurs: 550 zł.
Szkolenie indywidualne: 850 zł

KONTO DO WPŁAT:
Centrum OSHIN, 78 1140 2004 0000 3402 7702 7659
Tytułem: Kurs masażu relaksacyjnego, Imię, nazwisko.

ZGŁOSZENIA:
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
UWAGA! Ilość miejsc ograniczona! ZALICZKA W WYSOKOŚCI 200 zł GWARANTUJE MIEJSCE.

ZAPRASZAM SERDECZNIE :)

 

 

       


 

© 2020 Oshin - masaż, pilates Bydgoszcz Uwaga! Szukaj masaż, masaz, pilates Bydgoszcz Szkolenia dla masażystów - szkolenia dla masazystow, Pomysł na prezent - karnet na masaż

Search