oshin.pl

Polub Centrum Szkoleniowe OSHIN na facebook i bądź na bieżąco z aktualnościami.

Jeżeli jesteś zainteresowana,-y kursem w innym terminie lub z innych technik- zachęcam do kontaktu: 509 929 777, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Kurs masażu Lomi-Lomi Nui - 5 modułów

Kurs MASAŻU HAWAJSKIEGO LOMI LOMI NUI I ŚWIADOMEJ PRACY Z CIAŁEM*, który składa się z 5 modułów weekendowych. Podczas kursu zdobędziesz wiedzę i doświadczenie potrzebne do tego, aby rozpocząć własną praktykę. Skierowany jest do każdego, kto chciałby dzielić się masażem (prywatnie lub zawodowo) oraz bliżej poznać siebie i swój potencjał. To spotkanie, to coś znacznie więcej niż nauka techniki masażu, to także fascynująca podróż przez nasze ciało, emocje, umysł, aż do świata Ducha. Kurs odbywa się w Centrum Szkoleniowym Oshin przy ul. Grunwaldzkiej 179.

Zobacz filmy: http://bit.ly/kurslomilominui-kinomana
http://bit.ly/wiecejnizmasaz-wiecejnizkurs-kinomana
a jeśli chcesz do nas dołączyć wypełnij formularz: http://bit.ly/weekendowykurslomilomi

Więcej informacji na mojej stronie: www.kinomana.pl 

Podczas kursu będziesz mieć okazję poznania:
• uzdrawiającej mocy dotyku
• techniki wykonania masażu świątynnego lomi lomi nui (zarówno dając jak i przyjmując masaż)
• technik uwalniania napięć własnego ciała poprzez automasaż oraz intuicyjny taniec z podświadomością
• kultury hawajskiej, w tym huny (filozofii hawajskiej), tańca hula, rytuałów oraz innych ciekawostek :)

Jest to kurs, podczas którego poznajemy siebie, swoje ciało, emocje, umysł i pełen szacunku i wrażliwości dotyk. Uczymy się przez praktykę, taniec, ruch i zabawę oraz dzielenie się doświadczeniem, w sposób odmienny niż na tradycyjnych kursach masażu. Przypominamy sobie jak żyć w harmonii ze sobą i otaczającym nas światem. Wspólnie tworzymy bezpieczną przestrzeń odkrywając swoje piękno i potencjał, otwierając się na inspiracje. Ten czas daje możliwość głębokiej, wewnętrznej przemiany.


TERMINY:

02-03.02.2019r, godz: 9:00 - 19:00
02-03.03.2019r, godz: 9:00 - 19:00
30-31.03.2019r, godz: 9:00 - 19:00
11-12.05.2019r, godz: 9:00 - 19:00
01-02.06.2019r, godz: 9:00 - 19:00

 

CENA:
3 000 PLN (5 x 600 PLN)
2 700 PLN w przypadku płatności za cały kurs z góry

Zgłoszenie udziału w kursie: Facebook
Jeśli zapiszesz się na kurs wraz ze znajomym/przyjacielem/partnerem dla Was obojga cena: 2 750 PLN (5 x 550 PLN)

Cena obejmuje 5 spotkań weendowych. Można rozłożyć płatność na raty (5 x 600 PLN lub 5 x 550 PLN jeśli zapisujecie się we dwójkę). Zapisując się na kurs zobowiązujesz się do wpłaty całości kwoty. Cena nie ulega zmianie w przypadku nieobecności na zajęciach lub nieukończenia kursu. 

Rezerwacja miejsca odbywa się poprzez wypełnienie formularza http://bit.ly/weekendowykurslomilomi oraz wpłatę zadatku w wys. 300 PLN na nr konta podany w formularzu. Zadatek jest bezzwrotny, w przypadku odwołania swojego udziału więcej niż 7 dni przed rozpoczęciem kursu, zaliczkę można przenieść na poczet innej edycji kursu, która będzie miała miejsce w przeciągu kolejnego roku. W przypadku odwołania udziału na mniej niż 7 dni przed kursem, zadatek nie jest zwracany i nie można go przenieść na poczet innej edycji.

Kurs odbywa się przy zgłoszeniu min. 4 os. W przypadku odwołania kursu zadatek zostanie zwrócony.

KONTAKT:
Marta 501 052 628
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

PROWADZĄCA: Marta Maja Gierczyńska

Masaż lomi lomi nui poznałam w 2006 roku. To była miłość od pierwszego dotyku i spotkanie, które było punktem zwrotnym w moim życiu. Moimi pierwszymi Nauczycielami są Danusia i Jurek Adamczykowie. Prowadzony przez nich kurs KINO MANA I i II ukończyłam w 2007 roku. Swoje umiejętności rozwijałam na wielu warsztatach prowadzonych przez Susan Pa’iniu Floyd. Od lutego 2014 jestem certyfikowanym nauczycielem ALOHA INTERNATIONAL. Kursy Lomi Lomi Nui i Świadomej Pracy z Ciałem prowadzę z wielką pasją od początku 2013. Moje doświadczenie w prowadzeniu grup związanych z różnymi formami ruchu (teatr ruchu, zajęcia taneczne, fitness, taniec intuicyjny) sięga 2000 roku. W swojej pracy łączę wiele, sprawdzonych na własnej skórze metod (masaż, taniec, praca z ciałem, techniki hawajskie, coaching, relaksacja, wizualizacja, medytacja) zachęcając Uczestników do odkrywania i eksplorowania swojej prawdziwej natury, mocy i potencjału. Wspieram autentyczność i odkrywanie prawdy o sobie samym. 

więcej informacji: www.kinomana.pl

*kurs nie daje uprawnień zawodowych w rozumieniu przepisów prawa

 

Kurs z Ajurwedyjskiego masażu Abhyanga

masaz abhyanga

TERMIN: wkrótce

Abhyanga - czyli „namaszczanie”. Ajurwedyjski, ekskluzywny masaż olejowy całego ciała, który zaczyna się polaniem na ciało ciepłego, oleju sezamowego bądź ziołowego. Masaż bardzo odpręża mięśnie, pobudza krążenie krwi i limfy. Oczyszcza organizm z toksyn i złogów. Regeneruje, odmładza, łagodzi bóle mięśni, stawów i kręgosłupa. 
Masaż Abhyanga jest częścią tradycyjnego programu oczyszczającego Pancha Karma. Regularny masaż Abhyanga przywraca jędrność ciału, aktywizuje system odpornościowy, relaksuje, oczyszcza, zwiększa sprawność umysłową i wydolność fizyczną. Równoważy pracę wszystkich systemów w ciele, dając poczucie wewnętrznej siły i harmonii. (Jak mówią klienci: "daje pozytywnego kopa".)

Klasyczny masaż Abhyanga zaczyna się od olejowego masażu głowy (Shiroabhyanga), którego elementy pokażę na szkoleniu. 

Regularny masaż Abhyanga opóźnia proces starzenia. Jest naturalnym sposobem na zachowanie zdrowia i dobrego samopoczucia. Działa również pozytywnie na przepływ limfy i chłonki. Polecany osobom ze skłonnością do obrzęków. Przyjemny w wykonaniu. Naturalne oleje ajurwedyjskie są bardzo przyjazne nie tylko dla osoby masowanej ale i dla rąk terapeuty.

Zdradzam wiele ciekawych szczegółów, których nauczyłam sie w Indiach. 
Zapraszam serdecznie, 
Monika Wilma-Wiśniewska

ZGŁOSZENIA i informacje szczegółowe: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt bezpośredni: Monika, tel 516 157 759

 

 

Kurs "Ceremonia Masażu Intuicyjnego"

masazIntuicyjny

Termin: wkrótce

Szczegółowe informacje

Masaż intuicyjny to umiejętność odpowiedniego dobrania technik, formy, oleju do każdej osoby. Właściwie przeprowadzona konsultacja pozwoli na wykonanie takiego masażu, jaki w danym momencie potrzebuje osoba. To wyjątkowy masaż, w którym masz możliwość użyć swojej kreatywności.

Dla kogo?
Szkolenie skierowane jest do masażystów, masażystek, kosmetyczek i każdego, kto ceni świadomą pracę z ciałem.

Szkolenie prowadzi Monika Wilma-Wiśniewska, która prowadzi Centrum Masaży OSHIN w Bydgoszczy - masażystka, terapeutka, konsultantka ajurwedy, instruktorka sportu.

Informacje szczegółowe oraz zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt bezpośredni: Monika, 516 157 759

 

 

Tradycyjny Hammam Marokański - kurs

hammam marokanski
 
 
Termin: wkrótce
 
Hammam Marokański - tradycyjny zabieg odnowy ciała i duszy wywodzący się z Maroka.

Dogłębne oczyszczenie ciała, ukojenie duszy, odprężenie i zmierzająca do boskości czystość - to istota ceremonii hammam. Hammam - w języku arabskim pochodzi od słowa oznaczającego ciepłą wodę. W hammamie, czyli publicznej łaźni, która zajmuje szczególne miejsce w życiu Marokańczyków, można poddać się zabiegom dogłębnego oczyszczenia ciała a jednocześnie mile spędzić czas na towarzyskiej pogawędce.

Dzięki dostępności do oryginalnych marokańskich akcesoriów niezbędnych do wykonania zabiegu oraz znajomości jego wykonania-jest on dostępny w najlepszej swojej namiastce w salonach masażu, spa oraz kosmetycznych na całym świecie.

Cały rytuał składa się z czterech etapów:

I. NAWILŻENIE CIAŁA: Wchodzimy pod prysznic i ciepłą wodą zwilżamy nasze ciało. Otwierają się pory oraz zmiękcza skóra. Dzięki temu łatwiej będziemy mogli usunąć toksyny z organizmu. Rozkoszujemy się ciepłem spływającej po naszej skórze wody...

II. DOKŁADNE OCZYSZCZENIE CIAŁA: Etap ten polega na dogłębnym peelingu ciała przy użyciu specjalnego czarnego mydła (czarne oliwki,olej oliwny) oraz rękawicy Kessa. Efekt odczuwalny i widoczny natychmiast!

III. OCZYSZCZANIE MAROKAŃSKĄ CZARNĄ GLINKĄ WULKANICZNĄ: Nakładamy cienką warstwę na osuszoną wcześniej skórę i pozostawiamy do wyschnięcia. Następnie spłukujemy ciało delikatnym strumieniem letniej wody. Glinka nawilża i ujędrnia skórę jak również zapobiega jej wysuszaniu.

IV. RYTUAŁ NAMASZCZANIA: Po wypeelingowanej, oczyszczonej i osuszonej skórze czas na "płynne złoto", czyli olej arganowy. Używany od tysięcy lat przez marokańskie kobiety dla zachowania pięknego i młodego wyglądu. Ten "eliksir młodości" ma silne działanie regenerujące, nawilżające i przeciwstarzeniowe. Delikatny, relaksujący masaż całego ciała cudownie zamyka nasz rytuał piękna w hammamie.

Poczujesz lekkość ciała, pełnię sił witalnych oraz moc pozytywnej energii.

Każdy uczestnik otrzymuje DYPLOM ukończenia szkolenia oraz dodatkową zniżkę na zakup potrzebnych produktów: www.sklep.oshin.pl

Miejsce szkolenia: Centrum Masaży OSHIN Bydgoszcz.

ZGŁOSZENIA oraz szczególowe informacje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt bezpośredni: Monika, tel 516 157 759

ZAPRASZAM SERDECZNIE :)

 

© 2019 Oshin - masaż, pilates Bydgoszcz Uwaga! Szukaj masaż, masaz, pilates Bydgoszcz Szkolenia dla masażystów - szkolenia dla masazystow, Pomysł na prezent - karnet na masaż

Search