oshin.pl

Cześć, tu Ilona - jestem absolwentką Bydgoskiej Szkoły Wyższej, gdzie uzyskałam tytuł magistra fizjoterapii. Doświadczenie w pracy z pacjentem zaczęłam zdobywać już w trakcie praktyk studenckich zarówno w szpitalach, jak i prywatnych gabinetach oraz studiach masażu. Aktywny udział w kursach i szkoleniach z zakresu fizjoterapii i masażu pozwala mi nieustannie poszerzać i dopracowywać techniki mojej pracy.

Sport i aktywność fizyczna towarzyszą mi od zawsze, stąd też moje zainteresowania fizjoterapią i masażem leczniczym i sportowym. Ogromne pokłady pozytywnej energii wykorzystuje podczas gry w siatkówkę. Poza grą aktywnie kibicuje oraz zarażam miłością do siatkówki wraz z przyjaciółmi na wielu turniejach sportowych w całej Polsce.

Jeśli jesteś sportowcem, osobą aktywną fizycznie lub po prostu masz ochotę na chwile dla sobie, zapraszam! Zainteresowanym mogę zaproponować:

* masaż klasyczny - skutecznie rozgrzewa mięśnie przygotowując je do zwiększonego wysiłku podczas ćwiczeń,

* masaż sportowy - zapobiega powstawaniu kontuzji, wspomaga organizm przed, w trakcie i po wysiłku,

* pomoc w zniwelowaniu kontuzji,

* masaż relaksacyjny

* masaż wymagający (jak wiadomo każdy organizm jest inny, do każdego powinno się podchodzić indywidualnie mimo iż ktoś ma dolegliwość jak większość społeczeństwa. Jak wiadomo lubię wyzwania :) więc gdy w czasie terapii zdarza się tak , że ,,wyjdzie'' jakiś nowy problem z którym nie zawsze mogę sobie poradzić na podstawie posiadanej wiedzy to stanę na głowie by znaleźć odpowiednie rozwiązanie :)

Praca jest moją pasją, a dzięki temu jestem w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej spiętych i obolałych Klientów. Zapraszam :)

team Ilona 1

team Ilona 2a

© 2021 Oshin - masaż, pilates Bydgoszcz Uwaga! Szukaj masaż, masaz, pilates Bydgoszcz Szkolenia dla masażystów - szkolenia dla masazystow, Pomysł na prezent - karnet na masaż

Search