oshin.pl

Witam Ciebie. Mam na imię Monika.

Jestem z zawodu i profesji masażystką, terapeutką, konsultantką ajurwedy, coachem oddechu i instruktorem fitness oraz trenerką metody Pilates. Wykorzystuję wiedzę z tych wszystkich dziedzin, by wykonywać jak najlepsze i najbardziej skuteczne sesje terapii i masaży oraz tworzyć najlepsze kursy i przekazać jak najwięcej wartościowej wiedzy innym masażystkom i terapeutom. Od 2009 prowadzę Centrum Masaży i Szkoleń OSHIN w Bydgoszczy, które cieszy się sporym powodzeniem i uznaniem, co dodaje mi największej motywacji i ogromną radość z wyboru tego, co kocham.

W swojej pracy nade wszystko cenię podejście holistyczne do człowieka, jako całości, korzystając z mądrości ajurwedy, która ma ponad 5000 lat. Podejście terapeutyczne to moja specjalność. Wiem ze swojej kilkunastoletniej praktyki, że każdy masaż jest wyjątkową terapią. Zapraszam Was serdecznie do swojej przestrzeni na masaże, terapie, Pilates  oraz różne warsztaty i szkolenia. Każdy jest moim Wyjątkowym Gościem :)

Zapraszam na stronę z kursami stacjonarnymi o online https://szkoleniaoshin.pl/

team Monika 1 team Monika 2

© 2021 Oshin - masaż, pilates Bydgoszcz Uwaga! Szukaj masaż, masaz, pilates Bydgoszcz Szkolenia dla masażystów - szkolenia dla masazystow, Pomysł na prezent - karnet na masaż

Search