oshin.pl

AJURWEDYJSKI DUET
Opis: Ten DUET to: Masaż głowy SHIROABHYANGA i masaż twarzy MUKHABHYANGA Idealny duet na te czasy ! 
Shiroabhyanga to wyjątkowy, olejowy masaż głowy na siedząco. Niezwykle odpręża całe ciało i mega relaksuje!  Masaż głowy likwiduje chroniczne napięcia w okolicy karku i ramion. Pomaga w odżywieniu skóry głowy i cebulek. Doskonale redukuje doshe Vata.
Człowiek z natury ma tendencję do gromadzenia, rzeczy materialnych i tych na poziomie umysłu. Masaż głowy pozwala pozbyć się tego 'nadmiaru umysłowego" ,by w efekcie poczuć jej lekkość. Specjalna kompozycja olei ajurwedyjskich odżywia włosy i skórę głowy. Bardzo łatwo się je zmywa (podobnie jak odżywkę) SHIRO znaczy głowa ABHYANGA-masować. SHIROABHYANGA to fantastyczny masaż głowy, karku, ramion i dekoltu. niezwykle odpręża i relaksuje.
To JOGA dla skóry głowy ?
MASAŻ TWARZY- Mukhabhyanga. Odpręża mięśnie, stymuluje mikrokrążenie twarzy, poprawia ukrwienie skóry, czyli ujędrnia. Zapobiega powstawaniu zmarszczek, nawilża, głęboko relaksuje. Nadaje skórze blasku i świeżości, wspomaga oczyszczanie i działa drenująco. Masaż ten polecany jest również cerom skłonnym do zaburzeń dermatologicznych. Oleje dobieramy do Twojej cery.
Głowa, twarz, dekolt, szyja- to tzw Obszar piękna. Jeżeli szyja jest napięta, widać to na twarzy, podobnie jak każde zmartwienie i stres.
Masaż twarzy redukuje te napięcia i działa niczym terapia antystresowa !

Search