oshin.pl

Nareszcie, zajęcia JOGI  FUSION, na które czekaliście ! ♥
Jest to polączenie trzech technik Jogi, które opisaliśmy poniżej.
Od września zapraszamy Państwa wraz z Magdaleną na zajęcia Jogi, które odbywać się będą w poniedziałki o godzinie 20:00.
UWAGA! Konieczna rezerwacja miejsc : 509 929 777

Cennik:

1 wejście to koszt 30 zł
karnet miesięczny  to koszt 100 zł


Ashtanga joga
To dynamiczna forma Hatha jogi, której właściwości bazują na związku oddechu z ruchem, zwanym vinyasa. Odróżnia to ashtange od innych form jogi. Ashtanga oznacza osiem stopni, jednym z nich jest praktyka odpowiednich pozycji zwanych asanami. Na zajęciach praktykujemy stalą sekwencje asan zaczynając od Powitania Słońca. Kazdy ruch w Ashtandze wykonywany jest podczas wdechu. W pozycji trwa się przez około 5 pełnych oddechów, po czym z wydechem następuje przejście do kolejnej. Celem Ashtangi jest nie tylko jednoczesne wzmocnienie oraz rozciągniecie ciała, ale również uspokojenie i skoncentrowanie umysłu, oczyszczenie organizmu oraz poprawa funkcjonowania narządów wewnętrznych.

Vinyasa joga
Jest to popularna i dynamiczna odmiana jogi. Ma wiele wspólnego z Ashtanga, która również odnosi się do ciągłości sekwencji wraz z połączeniem z oddechem. Vinyasa joga jest jednak bardziej różnorodna, ponieważ w przeciwieństwie do Ashtangi, kolejność pozycji możne ulegać zmianie. Jedyna zasada jest odpowiednie łączenie vinyas w sposób odpowiadający wdechowi i wydechowi. W tym stylu zawarte są rożne elementy znanych szkol jogi. Dzięki temu urozmaiceniu Vinyasa doskonale wzmacnia sile, elastyczność i balans ciała i umysłu.

 

Hathajoga
Tradycja indyjskiej jogi, bazująca głównie na pozycjach ciała asana, sześciu procesach oczyszczających krija oraz na kontroli oddechu (pranajama). Hathajoga, w znacznej mierze gubiąc moment filozoficzny, kładzie silny nacisk na magiczne i ezoteryczne aspekty jogi, dążąc przy tym silniej niż inne kierunki do uzyskania mocy ponadnaturalnych, a zwłaszcza do zwycięstwa nad śmiercią, starością i chorobą.

 

Zajęcia zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.
Zajęcia prowadzi Magdalena Młynarczyk, jej profil możecie zobaczyć na instagramie insta: shanthi_yoga
Do zobaczenia.

© 2019 Oshin - masaż, pilates Bydgoszcz Uwaga! Szukaj masaż, masaz, pilates Bydgoszcz Szkolenia dla masażystów - szkolenia dla masazystow, Pomysł na prezent - karnet na masaż

Search