oshin.pl

To miejsce, w którym praktykujemy najbardziej wyjątkowe masaże z całego świata. Zapraszamy Was w podróż...

 

do Egiptu.

Masaż egipski to odprężający masaż z elementami rozciągania i rozluźniania w stawach. Zalecany zarówno sportowcom jak i osobom prowadzącym siedzący tryb życia.

Więcej: Masaż egipski

 

na Hawaje: Lomi-Lomi Nui.

Lomi-Lomi to hawajski masaż całego ciała przedramionami. Wyjątkowy. Likwiduje chroniczne napięcia mięśniowe. Łagodzi dolegliwości ciała, takie jak bóle stawów, pleców i kręgosłupa, barków bioder i nóg. Poprawia samopoczucie.

Więcej: Hawajski Lomi-Lomi

do Maroko:  HAMMAM

Hammam - tradycyjny zabieg odnowy ciała i duszy wywodzący się z Maroka.

Więcej: HAMMAM

 

na Bali

Tradycyjny masaż balisjski - Tradycyjny balijski masaż to wyjątkowy system masażu połączonego z wcieraniem olejku eterycznego do mięśni. Ta tradycyjna terapia łączy techniki rozciągania, ugniatania, rolowania i nacisku kciuka, by zmniejszyć napięcie, poprawić krążenie krwi, usunąć stres i uspokoić umysł.

Więcej: Na Bali

 

Cały świat:  Autorski - Oshin

Oshin to autorski masaż relaksacyjno-pielęgnacyjny całego ciała ciepłym olejem o działaniu aromaterapeutycznym.

Więcej: Autorski - Oshin

   

Do wnętrza siebie: Ceremonia Masażu Intuicyjnego

Masaż Intuicyjny.

Jest to masaż wyjątkowy, dostosowany indywidualnie dla każdej osoby.

Podczas tego masażu chcemy sprostać potrzebom  nie tylko ciała ale i umysłu i stanu emocjonalnego i fizycznego (smutek, depresja, radość, brak sił, zmęczenie, zrezygnowanie, trauma itp.) Ustalamy Intencję, w jakiej bedzie wykonywany masaż.

Poprzez muzykę, świece, odpowiednią aromaterapię i wyjątkową atmosferę czujesz, że odpuszczają wszelkie napięcia i emocje a Twoje ciało na nowo odzyskuje witalność i zdrowie.

Celem masażu intuicyjnego jest nie tylko rozluźnienie napiętych mięśni, lecz praca nad całym człowiekiem, poprzez usuwanie napięć lub blokad w jego wnętrzu. Pomoc w odzyskaniu oddechu i integracja uczuć i emocji, które towarzyszą osobie w tym dniu lub przez ostatnią większość czasu.

W tej Ceremonii jesteśmy Wsparciem, Obecnością.

Podczas zabiegu może nastąpić regres, tzn. powrót do momentu, w którym doszło do zablokowania energii w temacie związanym z intencją. Dochodzi do rozładowania stłumionych emocji. Dzięki temu zostaje przywrócony swobodny przepływ energii.

Jakie są efekty?

Pierwszym odczuwalnym efektem jest uczucie wewnętrznego spokoju, lekkość, radość i wdzięczność. Często chęć na pozytywne zmiany. Poza tym:  Zyskujesz świadomość ciała, która doskonale gromadzi wszelkie wspomnienia w pamięci komórkowej...

Czas masażu wybierasz Ty: 60/90/120 min   (150/190/250 zł)

 

 

 

© 2020 Oshin - masaż, pilates Bydgoszcz Uwaga! Szukaj masaż, masaz, pilates Bydgoszcz Szkolenia dla masażystów - szkolenia dla masazystow, Pomysł na prezent - karnet na masaż

Search