oshin.pl

Skoro tu jesteś, odpocznij. Odłóż sprawy, które wciąż Cię absorbują i przez parę minut pozwól prowadzić się przez świat ku wyciszeniu, relaksowi i nowej wiedzy. Wiedzy, która wywodzi się z najstarszej medycyny naturalnej- ajurwedy. Odkryj Siebie na nowo. Poznaj sposoby, które zdecydowanie poprawią Twoje samopoczucie. Napisz test i dowiedz się jakie żywioły w Tobie dominują (typ konstytucji wg ajurwedy, czyli Dosha) oraz jak zrównoważyć tą biologiczną energię, od której zależy stan Twojego zdrowia i samopoczucia. Wybierz najlepszy dla Siebie masaż i miej świadomość, że ajurweda może zmienić Twoje życie na bardziej świadome.

Zapraszam!


Abhyanga

Abhyanga - czyli „namaszczanie”. Ajurwedyjski masaż relaksacyjny całego ciała ciepłym olejem sezamowym bądź ziołowym dla każdej z dosh. Bardzo odpręża, wyrównuje energię. Oleje ajurwedyjskie wzmacniają system nerwowy i immunologiczny, regenerują tkankę od wewnątrz i na zewnątrz. Poprzez dużą zawartość przeciwutleniaczy chronią skórę przed działaniem wolnych rodników.

Więcej: Abhyanga

 

Marma

Marma - wg nauk ajurwedy, marma to punkty witalne naszego ciała, zwane marmasthala. Słowo "marma" oznacza "wrażliwy punkt". Terapia marma jest matką wszystkich terapii uciskowych (akupresura, akupunktura, siatsu, chiap). Różnią się one przede wszystkim intensywnością - m bardziej intensywna, a zarazem bolesna marma, tym bardziej lecznicza.

Więcej: Marma

 

Udvartana

Wywodzący się z ayurvedy masaż silnie detoksykujący, polecany szczególnie przy cellulicie i skłonnościach do niego.  Niezwykle skuteczny! Wspaniale komponuje z masażem Tridosha. Do masażu stosuje się proszki ziołowe, które miesza się z ciepłym olejem sezamowym. Jest to szczególny zabieg, w którym skóra pocierana jest specjalnym proszkiem z różnych ziół.

Więcej: Udvartana

 

Shirodhara

Shirodhara-  to ayurvedyjski, ekskluzywny, głęboko odprężający masaż ciepłym olejem sezamowym  na "trzecie oko", zwane inaczej "okiem mądrości" lub "wewnętrznym okiem". Dzięki masażowi poprawia się intuicja, zwiększa się świadomość własnego ja i doświadczeń.

Więcej: Shirodhara

 

Shiroabhyanga

Shiroabhyanga - ayurvedyjski masaż głowy na siedząco. Masaż ten rozluźnia wszelkie napięcia w okolicach karku, a także często napięte mięśnie twarzy i głowy. Obejmuje masaż głowy, karku, twarzy i górnego odcinka placów . Ciepły olej ayurvedyjski rozgrzewa mięśnie i bardzo odpręża.

Więcej: Shiroabhyanga

 

Ratnaabhyanga

Ratnaabhyanga - ayurvedyjski masaż gorącymi kamieniami szlachetnymi. Wyjątkowo ekskluzywny masaż całego ciała.

Więcej: Ratnaabhyanga

 

Mukhabhyanga

Zabieg pielęgnacyjno- leczniczy twarzy. Ma działanie relaksacyjne, pielęgnujące, regenerujące, odmładzające (stąd znany jest także pod nazwą „wieczna młodość”). Upiększa zewnętrznie a także odmładza wewnętrznie.

Więcej: Mukhabhyanga

 

Art-Reum

ART-REUM - ekskluzywny zabieg pielęgnacyjno-terpeutyczny na kręgosłup, zaczerpnięty z ajurwedy z himalajskim Art-reum. Intensywny, pozwoli Ci odzyskać dobre samopoczucie fizyczne i umysłowe poprzez aktywację metabolizmu w całym ciele. Masaż ten wzmacnia kręgosłup, redukuje ból, rozluźnia napięcia mięśniowe i przeciwdziała przyczynom ich powstawania.
Profesjonalne produkty do tego zabiegu pozwolą Ci poczuć ulgę zrelaksowanego ciała.

Więcej: Art-Reum

 

Udara

Udara - ekskluzywny, ajurwedyjski zabieg na wzmocnienie i ujędrnienie brzucha.
Cudowny zabieg - idealny dla poprawienia zaburzeń takich jak napięcia mięśni, bóle kręgosłupa, zła perystaltyka jelit, złogi, problemy z wypróżnianiem. UDARA redukuje również wzdęcia, uczucie przepełnienia brzucha, spłaszcza brzuch i pozostawia go rozluźnionym, pełnym energii i płaskim.

Więcej: Udara

 

Garshan Slim

GARSHAN SLIM - ekskluzywny, intensywny i niezwykle efektywny zabieg odchudzający i rzeźbiący sylwetkę. Produkty o wysokiej koncentracji aktywnych składników, całkowicie naturalnych, działając ze sobą w zgodzie - wyszczuplają, redukują tkankę tłuszczową, dotleniają komórki, pobudzają krążenie, metabolizm, drenują i wygładzają skórę.

Więcej: Garshan Slim

 

Garshan Dren

GARSHAN DREN - produkty holistycznie działające na poziomie powstawania problemu oraz w zakresie jego symptomów. Zwalczają efekty zatrzymania wody w organizmie, poprawiają krążenie płynów ustrojowych, wzmagają proces detoksykacji. Zabieg Garshan Dren już po pierwszym razie daje wyraźną poprawę samopoczucia i przyjemne uczucie lekkich nóg. Kilka zabiegów zwalczają już pierwsze stadium celulitu obrzękowego, powstającego z powodu nadwagi i miejscowych depozytów tłuszczowych.

Więcej: Garshan Dren

 

© 2020 Oshin - masaż, pilates Bydgoszcz Uwaga! Szukaj masaż, masaz, pilates Bydgoszcz Szkolenia dla masażystów - szkolenia dla masazystow, Pomysł na prezent - karnet na masaż

Search