oshin.pl

 

 

 

plakat 8 marca do internetu

 

 

 

plakat 10 lat OSHIN do internetu

                              UWAGA:  Promocja obowiązuje od 1 lutego 2019 do 31 grudnia 2019.

 

 

 Masaż intuicyjny

Jest to masaż dostosowany indywidualnie do aktualnych potrzeb i kondycji klienta. Polega na stosowaniu unikalnej kompozycji technik zaczerpniętych z masaży takich jak np.: klasyczny-leczniczy, relaksacyjny, ajurwedyjski czy Lomi Lomi. Podczas masażu intuicyjnego następuje całkowite skupienie się na potrzebach masowanej osoby.
Wyróżnia się on skoncentrowaniem uwagi na danej partii mięśni, które akurat tego potrzebują.
Regularne stosowanie masażu polepsza samopoczucie, ma wpływ na łagodzenie napięć i stresów; wpływa też na wzmocnienie układu nerwowego oraz odpornościowego.

Do wyboru:
masaż 60min; koszt 150zł/ 90 min 190 zł

(polecany osobom, które dopiero zaczynają przygodę z masażem i tym, którzy chcą doświadczyć 'czegoś innego' )

Polecamy zakup masażu w formie karnetu podarunkiwego

 

 


                                                      Masaż wyszczuplający, antycellulitowy.
 
Do wiosny mamy trochę czasu, by poprawić kondycję ciała, skóry oraz pozbyć się zgormaczonych toksyn, cellulitu czy tkanki tłuszczowej.
Najlepiej wśród naszych klientek od 10 lat sprawdza się Super Slim Mix !

Program 10-cio zabiegowy z zastosowaniem różnych masaży, na przemian (drenujący, ujędrniający, antycellulitowy, izometryczny). Celem tego programu jest osiągnięcie szybszego efektu wyszczuplenia, bądź ujędrnienia czy też pozbycia się cellulitu.  Do zabiegów włączamy peeling oraz bańkę chińską, wg potrzeby. Dla lepszego efektu stosujemy na przemian różne olejki i kremy. Dopasujemy program indywidualnie do potrzeb Twojej skóry. 

Wymagane jest uczęszczanie minimum 2 x w tygodniu.
koszt karnetu: 1000 zł ( oszczędzasz 200 zł)

ZAPRASZAMY SERDECZNIE

Rezerwacja: 509-929-777  lub: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


© 2019 Oshin - masaż, pilates Bydgoszcz Uwaga! Szukaj masaż, masaz, pilates Bydgoszcz Szkolenia dla masażystów - szkolenia dla masazystow, Pomysł na prezent - karnet na masaż

Search