oshin.pl

Za oknami już jesień.

Doskonały czas na zatrzymanie, złapanie oddechu, zaparzenie ulubionej herbaty oraz ciepły, przyjemny masaż :)

Zapraszamy na sesje odpeżających masaży ciepłym masłem z kakaowca.

Masło kakaowe jest znane jako tłuszcz z ziarna kakaowego. Ma lekko brązową barwę oraz przyjemny, delikatny kakaowy aromat. Zawiera witaminy, potas, magnez, żelazo oraz kwas oleinowy, który ma właściwości mocno nawilżające. Zawarte w nim naturalne antyutleniacze neutralizują działanie wolnych rodników. Masło kakaowe nadaje się do każdego rodzaju skóry, a w szczególności suchej- mocno nawilża i dojrzałej- pomaga eliminować zmarszczki.

Sesja 60 min-  150 zł, 90 min- 180 zł, peeling ciała GRATIS!

 

 

 

 

 Masaż intuicyjny

Jest to masaż dostosowany indywidualnie do aktualnych potrzeb i kondycji klienta. Polega na stosowaniu unikalnej kompozycji technik zaczerpniętych z masaży takich jak np.: klasyczny-leczniczy, relaksacyjny, ajurwedyjski czy Lomi Lomi. Podczas masażu intuicyjnego następuje całkowite skupienie się na potrzebach masowanej osoby.
Wyróżnia się on skoncentrowaniem uwagi na danej partii mięśni, które akurat tego potrzebują.
Regularne stosowanie masażu polepsza samopoczucie, ma wpływ na łagodzenie napięć i stresów; wpływa też na wzmocnienie układu nerwowego oraz odpornościowego.

Do wyboru:
masaż 60min; koszt 150zł/ 90 min 190 zł

(polecany osobom, które dopiero zaczynają przygodę z masażem i tym, którrzy chcą doświadczyć 'czegoś innego' )

Polecamy zakup masażu w formie karnetu podarunkiwego

 

 


Masaż dla sportowców

Intesywny i mocny masaż zmęczonych pleców oraz spiętych łydek.  Połączenie technik z masażu terapeutycznego oraz sportowego pozwoli uzyskać niemal natychmiastowe odprężenie. Masaż pleców zniweluje 'sztywność', zaś masaż łydek odpręży i przygotuje mięśnie do długotrwałego wysiłku.  Masaż dedykowany zarówno dla kobiet jak i meżczyzn, uprawiających czynnie i regularnie jakąkolwiek z aktywności ruchowych.

Czas trwania: ok 55 minut, cena:120 zł

ZAPRASZAMY SERDECZNIE

Rezerwacja: 509-929-777  lub: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


© 2018 Oshin - masaż, pilates Bydgoszcz Uwaga! Szukaj masaż, masaz, pilates Bydgoszcz Szkolenia dla masażystów - szkolenia dla masazystow, Pomysł na prezent - karnet na masaż

Search