oshin.pl

 MASAŻ MIESIĄCA CZERWCA

Tym razem zapraszamy każdego na wyjątkową
CEREMONIĘ MASAŻU INTIUCYJNEGO.
👉Masaż Intuicyjny.
Jest to wyjątkowa, dostosowana indywidualnie dla każdej osoby sesja masażu.
Podczas tego masażu chcemy sprostać potrzebom nie tylko ciała ale i umysłu i stanu emocjonalnego i fizycznego (smutek, depresja, radość, brak sił, zmęczenie, zrezygnowanie, trauma itp.) Ustalamy Intencję, w jakiej będzie wykonywany masaż.
Poprzez muzykę, świece, odpowiednią aromaterapię i wyjątkową atmosferę czujesz, że odpuszczają wszelkie napięcia i emocje a Twoje ciało na nowo odzyskuje witalność i zdrowie.
Celem masażu intuicyjnego jest nie tylko rozluźnienie napiętych mięśni, lecz praca nad całym człowiekiem, poprzez usuwanie napięć lub blokad w jego wnętrzu. Pomoc w odzyskaniu oddechu i integracja uczuć i emocji, które towarzyszą osobie w tym dniu lub przez ostatnią większość czasu.
W tej Ceremonii jesteśmy Wsparciem, Obecnością.
Jakie są efekty?
Pierwszym odczuwalnym efektem jest uczucie wewnętrznego spokoju, lekkość, radość i wdzięczność. Często chęć na pozytywne zmiany. Poza tym: Zyskujesz świadomość ciała, która doskonale gromadzi wszelkie wspomnienia w pamięci komórkowej...
Czas masażu wybierasz Ty: 60/90 min. Ceny promocyjne: 150/190zł
Po masażu odpoczywasz, integrujesz wszystkie doznania płynące z ciała popijając ziołową herbatkę
ZAPRASZAMY SERDECZNIE  :) 

XMA Header Image

© 2021 Oshin - masaż, pilates Bydgoszcz Uwaga! Szukaj masaż, masaz, pilates Bydgoszcz Szkolenia dla masażystów - szkolenia dla masazystow, Pomysł na prezent - karnet na masaż

Search