oshin.pl

Dlaczego warto szkolić się w Centrum Szkoleniowym Oshin?

* Każdy kurs jest wyjątkowy i niepowtarzalny, zarówno pod kątem merytorycznym jak i atmosfery: ciepłej , przyjaznej , tworzonej przez ludzi z pasją. Lekkość oraz umiejętny , przystępny sposób przekazywania ogromnej wiedzy i doświadczenia przez instruktorów sprawiają, że z przyjemnością chce się szkolić i doskonalić w niezwykłej sztuce masażu.* Polecamy się masażystom, kosmetologom, terapeutom - zarówno tym, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z masażem jak i doświadczonym w tej dziedzinie, którzy niewątpliwie poszerzą swoją wiedzę i praktykę. Energia, optymizm i głębokie poczucie dobrze wykorzystanego czasu na naukę towarzyszą każdemu ukończonemu kursowi. * Po każdym kursie uzyskacie Państwo szeroką wiedzę teoretyczną oraz umiejętność praktyczną, którą z powodzeniem wykorzystacie następnego dnia bez konieczności zaglądania do notatek. Każdemu szkoleniu poswięcamy odpowiednią ilość godziń, by nauczyć, a nie tylko pokazać nowe techniki. * Polecamy również kursy dla instruktorów sportu, nauczycieli wychowania fizycznego oraz fizjoterapeutów z technik metody Pilates, która jest coraz bardziej popularna w klubach fitness, na salach fizjoterpeutycznych oraz w szkolnych salach gimnastycznych.* Zapraszamy ośrodki SPA& Welness jak równiez gabinety masażu, terapii czy kosmetologii. Z naszej oferty każdy wybierze coś dla siebie. Dojeżdżamy do każdego miejsca w Polsce! Gwarantujemy najlepszą jakość produktów do masaży i zabiegów oraz pomagamy w wyposażeniu gabinetów. Każdy kurs kończy się zaliczeniem oraz wręczeniem Dyplomu. 

 

Zapraszam na nową stronę szkoleniową: http://szkoleniaoshin.pl/  Tam sprawdzicie opisy i terminy kursów stacjonarnych a także nowe kursy online ! Możecie też poćwiczyć ze mną Pilates w domu ! :)

 

Kontakt:

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.509 929 777

 

Aktualne informacje i kalendarz wydarzeń znajdziesz na fanpage fb: Centrum Szkoleniowe OSHIN

 

 Najbliższe kursy dla masażystów

 Kursy z technik masaży

 Kursy z technik masaży - online

 Kursy z metody Pilates

 Kursy i treningi z metody Pilates - online

 Warsztaty rozwojowe

 Referencje

 Centrum szkoleniowe na Facebooku

 Centrum Oshin na YouTube

 

Search